Pridajte sa k 2000+ šikovným investorom

Lokálna investícia s výnosom 9,5 %

Meníme odpad na vaše peniaze. Z plastu tvoríme olej a pohonné hmoty, z dreva a papiera stavebný materiál na zelené nehnuteľnosti. Predajom a využitím týchto komodít – ktorých je na trhu nedostatok – vám dokážeme poskytnúť výhodný ročný výnos 9,5% p.a.

Výnos

9,5 % p.a.

Investícia

od 1.000 EUR

Pridáme vám

až 5%

Výnos

9,5 % p.a.

Investice

od 24 tisíc Kč

Přidáme vám

až 5%

Spočítajte si svoj zisk
Vaša investícia:
240000 Kč
Minimálna investícia:
1.000 EUR (cca 24.000 Kč)
Ročný úrok:
9,5 % p.a.

Ročný zisk po zdanení bez bonusu

Platí pre daňových rezitentov ČR. Pre zahraničných klienov sa zisk vypláca v plnej výške a neuplaňuje sa zrážková daň.

19380 Kč

Rozložené riziko

Už 4 splatené emisie v hodnote 9,1 mil. EUR.

Schválený prospekt

Prospekt schválený NBS + 900 mil. EUR v zálohových rezervách.

Pravidelné vyplácanie

Výnos sa vypláca pravidelne ročne a mesačne podľa emisie.

2000+ investorov

Naši zákazníci sú 100% spokojní so zárobkami.

Prospekt schválený NBS a mesačné vyplácanie

Spĺňame všetky body vašej investície?

Pridajte sa k 2000+ spokojným investorom. Splatili sme už 4 emisie za 9,1 mil. EUR

Sme v jednom z najrýchlejšie rastúcich odvetví – v udržateľných technológiách bolo investovaných vyše 300 miliárd dolárov a segment rastie.

Všetko za vás vyriešime a na pár klikov v dlhopisoch zameraných na ekologické projekty zhodnocujete investíciu a dobrý pocit.

Máme zálohové rezervy vo výške 928.000 EUR

Meníme pyrolýzou odpadky na komodity, ktoré predávame s veľkým výnosom. Ďalej staviame zelené budovy. Naše dlhopisy zamerané na ekologické projekty môžete teraz kúpiť aj na Luxemburskej burze – projekt je ale lokálny a podporíte s ním svoje vrecko aj Českú a Slovenskú ekonomiku.

Sme plne transparentný, všetky dokumenty na jednom mieste a radi vám s čímkoľvek poradíme

Podľa výšky investície dávame až 5% vstupný bonus. Akékoľvek otázky ohľadom emisie vám zodpovieme na stránke dáta pre investorov alebo kľudne hneď na telefóne.

Investovalo do nás už vyše 2000 investorov. Ako sú spokojní?

Kúpi dlhopisov spoločnosti UNIPRO som v žiadnom prípade neurobila chybu. Naopak. Od samého začiatku až do dnešného dňa tj bezmála 5 rokov, všetko funguje úplne bezchybne. Výplaty úrokov a istin chodia presne av plnej výške, za celú dobu nikdy nedošlo k oneskoreniu. Rovnako komunikácia so spoločnosťou je na veľmi dobrej úrovni. Na moje otázky, telefonické alebo emailové, dostanem vždy okamžitú odpoveď. Tým som si za tých niekoľko rokov vypestovala k UNIPRO veľkú dôveru, o ktorej si trúfam tvrdiť, že je obojstranná.
Eva J.
U tejto firmy investujem už od r. 2021 bez najmenšieho problému. Úroky chodia na účet včas, tak ako je dohodnuté. Firma a jej tím spolupracuje slušným konaním, tak že moje investície smerujú týmto smerom nepretržite ďalej. Som spokojný.
Josef K.
Som s vašou firmou veľmi spokojná už niekoľko rokov. Preto odporučím spoluprácu s vami aj ďalším klientom a to hlavne v rodine. Vďaka.
Em. V.
Už niekoľko rokov mám postupne nakúpené dlhopisy firmy UNIPRO a som veľmi spokojná. Slušný úrok, ktorý dostávam do účtu pravidelne každý mesiac, bonus a výplata istiny dlhopisov končiacich emisie je presne včas na mojom účte. Pokiaľ potrebujem nejakú informáciu je pre mňa na telefóne pán Tomáš N. Na základe mojich skúseností môžem za seba nákup dlhopisov firmy UNIPRO len odporučiť.
Marie S.
Dluhopisy UNIPRO nakupuji už několik let, zatím bez problémů chodí všechny splátky pravidelně.
Nadia C
Moje skúsenosti s dlhopismi UNIPRO sú ľan a ľan pozitívne. Vynikajúci projekt a maximálna spokojnosť s prístupom ku klientom, rýchle a slušné jednanie, nadštandardná výnosnosť a zároveň vyplácanie výnosov vždy načas. Za mňa veľmi dobrá investícia!
Stanislav B.
Zdravím všetkých v tíme UNIPRO, som už dlhší čas Vaším pravidelným a spokojným zákazníkom. Odporúčam potenciálnym novým investorom.
Vlastimil L.
S firmou UNIPRO SPE01 SE mám veľmi dobré skúsenosti. Prvý vklad, bez predchádzajúcej skúsenosti, som poslala s búšiacim srdcom - dátum emisie 19.7.2019, splatnosť 31.12.2022. Všetko prebehlo v úplnom poriadku. Ako mesačné úroky, tak vratka vkladu. Môžem len odporučiť.
Jarmila K.
S firmou UNIPRO som veľmi spokojná, som ich klientom niekoľko rokov, vždy dodrží slovo, ich produkty sú výborné a dobre zhodnocujú moje financie.
Ivanka D.

Na čo peniaze využívame?

Udržateľnosť je jedno z najrýchlejšie finančne rastúcich odvetví. 4 emisie už sú splatené (9,1 mil. EUR), vaše aj naše investície rozdeľujeme do niekoľkých druhov projektov.

 • Využitie odpadu – redukcia papiera, dreva a plastu na obnoviteľné zdroje.
 • Ekologické stavby – výstavba udržateľných domov a priestorov pre rôzne inštitúcie.

EKO rozpad

Pyrolýzou (chemický proces rozkladu plastov) dokážeme z gúm vytvoriť uhlík, olej a plyn. Cenené komodity, ktoré na trhu chýbajú.

Na spracovanie dreva a papiera máme jedinečný spôsob výroby, ktorý inde neexistuje.
Odpad využívame na zmesi, ktoré sa využívajú v stavebných materiáloch – spracovanie nie je energeticky náročné, a preto sú ceny materiálov konkurencie schopné.

 • Po vytvorených komoditách je veľký dopyt
 • Recyklujeme odpad a obnoviteľné zdroje
 • Získané peniaze využívame na ďalšie recyklačné podnikanie

EKO rozpad

Pyrolýzou (chemický proces rozkladu plastov) dokážeme z gúm vytvoriť uhlík, olej a plyn. Cenené komodity, ktoré na trhu chýbajú.

Na spracovanie dreva a papiera máme jedinečný spôsob výroby, ktorý inde neexistuje.
Odpad využívame na zmesi, ktoré sa využívajú v stavebných materiáloch – spracovanie nie je energeticky náročné, a preto sú ceny materiálov konkurencie schopné.

 • Po vytvorených komoditách je veľký dopyt
 • Recyklujeme odpad a obnoviteľné zdroje
 • Získané peniaze využívame na ďalšie recyklačné podnikanie

EKO stavby

Naše ekologické výstavby sú buď energeticky sebestačné, alebo energiu dokonca vyrábajú. Investíciou do našich dlhopisov tak pomáhate obrovskej rastúcej ekonomike ekologických nehnuteľností, v ktorej sa peniaze bezpečne hodnotia.

 • Využívame na výstavbu obnoviteľné zdroje
 • Staviame od domčekov po kancelárske, zdravotnícke a vzdelávacie budovy
 • Znižujeme CO2 emisie

Nie ste si istí a chceli by ste sa rovno poradiť?

Pokiaľ máte akúkoľvek nezodpovedanú otázku či nechcete s investovaním čakať ani minútu, môžete nám rovno zavolať – vybavíme vašu žiadosť prednostne.

Investujte do našich dlhopisov ešte dnes

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme s podrobnosťami.